קמפינג בצפון רמת הגולן,נח"ל נמרוד


אתר הקמפינג שלנו נמצא על מצוק הר קטע, צופה לברכת רם, בואכה צפון רמת הגולן,למרגלות הר חרמון הסבא. האתר, שנמצא בגובה 1000 מטר, בלב מטעי הדובדבן האורגני של המשפחה, מתאפיין באוויר הרים צלול וקר, ראות הפכפכה ושקט של סוף העולם שמאלה. המקום, בנוי על יסודות הבניה וההוויה האקולוגית, מציע שירותים, מקלחות חמות, אזורי מדורה ובישול, מקרר, נקודת חיבור חשמל, וגישה למסלולי טיול מפתח האוהל.

לינה
הלינה באוהלים פרטיים, ניתן לפרוש אותם בשטח הפתוח או בלב מטע הדובדבן. המחיר ללינה הוא 50 ₪ לאדם (לילדים מתחת גיל שנתיים הלינה בחינם).

ניתן להזמין מזרונים, בעלות של 15 ₪ ללילה, ועצים למדורה עבור 25 ₪ לארגז.

אוכל
קדרת פויקה – ניתן להזמין קדרת פויקה מוכנה, בשר או צמחונית, לשטח, הקדרה מגיעה עם לחם הבית. קדרות הפויקה מגיעות בכל הגדלים, מקדרה זוגית ועד קדרה ל 30 איש. רצוי לבצע את ההזמנה מראש.


ארוחת בוקר
אורחי הקמפינג מוזמנים לקבל את ארוחת הבוקר של בקתה בערפל עד האוהל. מחיר ארוחת הבוקר למבוגר 60 ₪, לילד 35 ₪. הארוחה כוללת לחם ומאפי בית, סלטים מהגינה, וגבינות בתוצרת עצמית.

סנדוויצ'ים לדרך
במיוחד עבור המטיילים, ניתן להזמין צידת דרך, סנדוויצים המבוססים על לחם הבית שלנו. מאחר ואנו אופים את הלחם במקום, אנא בצעו הזמנה זו לכל המאוחר עם סיומו של כל יום
ארוחת פיקניק – לזוגות ומשפחות המעוניינים בסל פיקניק לדרך, ניתן להרכיב סל פיקניק על פי דרישה

טיולים מאתר הקמפינג
שביל הגולן- אתר הקמפינג שלנו נמצא על שביל הגולן, מטיילי השביל מוזמנים לנוח ולהתרענן אצלנו,. ולהנות מכל השרותים שאנו נותנים לכלל אורחינו. עבור מטיילי שביל הגולן, ייצרנו תעריף מיוחד, רק 35 ₪ לאדם ללינת לילה.

יער אודם ברכת רם – מפתח האוהל ניתן לרדת עד ברכת רם, עמק היעפורי, בואכה יער אודם. המסלול קל ומתאים לכל המשפחה. בסיום הטיול ניתן לתאם איסוף ו"הקפצה" חזרה לקמפינג.

לעין קניה ועד בניאס – מפתח האוהל אפשר לרדת עד הבאניס, דרך הישוב הדרוזי הציורי והיפה עין קניה. למסלול שתי דרגות קושי, אחת קלה, על גבי דרך הכורכר המסומנת, והשניה קשה, דרך המעיינות הפזורים בשטח. ניתן לסיים את המסלול בעין קניה, וניתן לרדת לאורך נחל סער, עד מפס סער, ומשם עד לבאניאס.